Відділення реанімації та інтенсивної терапії розпочало роботу з 18.01.2000р.

Колектив відділення працює цілодобово в режимі завідувач та один з ординаторів, що дає змогу працювати одночасно в операційній чи пологовому відділенні, та проводити лікування хворих в відділенні інтенсивної терапії. Наші лікарі:

 1. Ульяніщева Олена Юріївна – завідуюча відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 28 років;

C:\Users\Приемная ЦРКБ\Desktop\Коля - САЙТ\ОРИТ\20181024_100649.jpg

 1. Білоус Анна Владленівна – лікар – анестезіолог першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 18 років;
 2. Мановицька Наталія Володимирівна – лікар – анестезіолог першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 9 років;
 3. Деменко Ірина Миколаївна – лікар – анестезіолог другої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 18 років;
 4. Талах Олена Олексіївна – лікар – анестезіолог другої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 2 роки.
C:\Users\Приемная ЦРКБ\Desktop\Коля - САЙТ\ОРИТ\IMG_20181018_112251.jpg

Відділення інтенсивної терапії має запас ліків для надання невідкладної допомоги та забезпечено сучасним обладнанням для цілодобового моніторингу, проведення штучної вентиляції легень, також у пацієнтів з складними порушеннями функції легень:

 • апарат ШВЛ «Бриз» – 5 шт.
 • апарат ШВЛ «Бриз-Т» – 1 шт.
 • апарат ШВЛ ФАЗА 8 – 2 шт.
 • монітор нагляду за станом пацієнта – 7 шт.
 • дефібріллятор – 2 шт.
 • шприцевий інфузорний насос – 5 шт.
 • дозатор автоматізований шприцевий – 5 шт.
 • електрокардіограф – 2 шт.
 • відсмоктувач хірургічний – 5 шт.
 • пульсоксиметр – 2 шт.
 • небулайзер – 1 шт.
 • апарат «Глюкокард» – 1 шт.
 • матрац протипролежневий – 1 шт.
Изображение 015 Изображение 013

Апарат штучної вентиляції легенів “Бриз” призначений для проведення штучної вентиляції легенів у дорослих пацієнтів і дітей старше 6 років в процесі проведення реанімаційних заходів, а також при проведенні операцій під загальним знеболенням.

Монітор реанімаційно-хірургічний призначений для безперервного спостереження життєво важливих функцій пацієнта з відображенням їх на дисплеї із збереженням накопичених даних в енергозалежній пам’яті приладу. Дефібріллятор-монітор аналізує ЕКГ пацієнта і визначає, чи рекомендується дефібрілляция, а також дозволяє проводити кардіоверсію у хворих з порушенням серцевого ритму з метою відновлення нормального серцевого ритму. За допомогою апарата УЗД та гастрофіброскопа дослідження можна проводити безпосередньо у ліжка хворого.

Наше відділення розраховано для:

– підготовки та проведення загальної анестезії (наркозу) при операціях, діагностичних і лікувальних процедурах;

– відновлення та підтримання порушених функцій життєво важливих органів та систем пацієнтів лікарні.

Відділення інтенсивної терапії надає медичну допомогу найбільш важкій категорії хворих. За рік у відділенні надається допомога у середньому 600 пацієнтам. В структурі захворюваності переважають хворі з серцево-судинною патологією: хворим з інфарктом міокарду надається сучасна медична допомога у вигляді проведення тромболізису. За 9 місяців 2018р. у відділенні проведено 13 тромболізисів з подальшим переводом хворих до Обласного центру серцево-судинної патології для проведення коронарографії.

Відділення займається лікуванням усіх категорій хворих з різною патологією. Співробітники відділення мають великий досвід лікування пацієнтів з патологією органів черевної порожнини, грудної порожнини, черепно-мозковою травмою, з критичними проявами перебігу хронічних захворювань. Ми володіємо найсучаснішими методами інтенсивної терапії, проведення анестезії та еферентними методами.

Щорічно нашими фахівцями проводиться біля 1 тис. знеболень за різними методиками (загальна анестезія, спинно – мозкова та епідуральна) під час проведення хірургічних втручань та пологах.

З кінця 2017 р. у лікарні проводиться знеболювання хворих з онкопатологією та хворих з синдромом хронічного болю. Цим хворим в перидуральний простір встановлюється катетер, який приєднується до помпи безперервного введення медикаментів. Ліки подаються безперервно, що дозволяє усунути больовий синдром і покращує якість життя хворого.