Рентгенологічне відділення є структурним підрозділом КНП ” Вільнянська районна багатопрофільна лікарня ” ВРР.

Завідувач відділенням

Зубченко Сергій Борисович.

C:\Users\zav_stat\Desktop\ПОЛИКЛИНИКА САЙТ\P1017682.JPG C:\Users\zav_stat\Desktop\ПОЛИКЛИНИКА САЙТ\ЦРБ\IMG_20181017_151050.jpg

 Рентгенологічне відділення розташоване в окремій будівлі і складається з процедурної, кабінету лікаря, пультової, фотолабораторії флюорокабінета. Для обслуговування стаціонарних хворих є рентгенодіагностичний кабінет, який знаходиться на першому поверсі триповерхової будівлі, одного з корпусів стаціонару. Також є флюорографічні апарати в Матвіївської і П-Михайлівської амбулаторіях сімейної медицини та в протитуберкульозному кабінеті КНП ” Вільнянська районна багатопрофільна лікарня ” ВРР. для обслуговування хворих на туберкульоз.

  Рентгенологічне відділення обладнане: апаратами РУМ 20 М, РУМ -20 з УРИ, апаратом РД-5, дентальним апаратом 5Д2, флюорографом 12-Ф9 “Україна”, флюорографами 12-Ф7 2 шт., Апаратами діагностичним пересувними “Арман” і “Емансіс” .

  Відділення обладнане апаратом РУМ- 20 М з УРИ. Для хворих, які перебувають на витягненні, нетранспортабельних а також у відділенні інтенсивної терапії знімки виробляються палатними апаратами “Арман” і “Емансіс”. Хворим які перебувають на обліку в протитуберкульозному кабінеті знімки виробляються в окремому кабінеті. Санітарно-технічний стан кабінетів відповідає нормативним вимогам.

   Робота рентгенологічного відділення організована за двома напрямками:

– планова – проведення планових досліджень хворим, які знаходяться на стаціонарному лікуванні і амбулаторним пацієнтам, які звертаються в поліклініку, з 8.00 до 17.00;

– ургентна – проведення досліджень хворим, які надходять в ургентному порядку через приймальне відділення лікарні, проводяться цілодобово.

У рентгендіагностичному відділенні проводять дослідження грудної клітини, рентгеноскопія ШКТ, іригоскопія, дослідження опорно-рухової системи, в/в урограми, дослідження для стоматологічного кабінету, діагностика ЛОР-патології.

Основним в роботі відділення променевої діагностики є променева діагностика невідкладних станів, гострих і хронічних захворювань і пошкоджень різних органів і систем, діагностика туберкульозу, а також спостереження за пацієнтами після лікування туберкульозу.